Başkan Topbaş, Çankırılılarla...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ında katıldığı 2. Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’nde 4 gün boyunca İstanbullular Çankırı’yı daha da yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

"Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri"

“Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri” zirvesine Katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kararlılık içerisinde geleceğin şehirlerini oluşturmak için Kentsel Dönüşüm’e hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

Vali Mutlu'dan Başkan Topbaş'a Veda Ziyareti

11 Mayıs 2010’dan beri İstanbul Valiliği görevini yürüten ve dün Merkez Valiliği’ne atanan Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veda ziyaretinde bulundu.

Menderes kabri başında anıldı...

1950-1960 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı yapan, 27 Mayıs 1960 Darbesi'nin ardından da 17 Eylül 1961 tarihinde idam edilen Adnan Menderes, 53.ölüm yıl dönümünde mezarı başında dualarla anıldı. Dualar Adnan Menderes ve dönemin Dış...

Ders zili çaldı!

2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başladığı bugün, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş öğrencileri mutlu gününde onları yalnız bırakmadı.

Başkan Topbaş'tan Seul Belediye Başkanı'na Ziyaret

“İstanbul Kore’de 2014” etkinlikleri kapsamında Kore’de bulunan Başkan Kadir Topbaş Seul Belediye Başkanı Park Won Soon'u ziyaret etti.

Başkan Topbaş'a "Kore Devlet Nişanı" verildi

Başkan Kadir Topbaş’a Kore Cumhurbaşkanı Park Geun-hye tarafından imzalanan “Kore Devlet Nişanı” verildi. Nişanı, “İstanbul Kore’de 2014” etkinliklerinin açılışında Güney Kore Kültür Spor ve Turizm Bakanı Kim Jongdeok takdim etti.

Başkan Topbaş'a Kore'de Görkemli Karşılama

“İstanbul Kore’de 2014” etkinliklerinin açılışını yapmak üzere Güney Kore’yi ziyaret eden Başkan Kadir Topbaş, Daegu ve Gyeongju Belediyelerini ziyaretinde görkemli bir kutlamayla karşılandı.

Başkan Kadir Topbaş Güney Kore'de!

"İstanbul Kore’de 2014" organizasyonuna katılmak üzere Güney Kore’ye giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Gyeonasangbuk-do Valisi Kim Kwan Yong karşıladı.

"İstanbul dünyanın siyasal ve finansal merkezi olacak"

Başkan Topbaş’tan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve projeleri hakkında bilgiler alan Başbakan Davutoğlu, “İstanbul’da yapılan çalışmalardan çok etkilendim. Bu kadim şehri dünyanın önemli siyasal ve finansal merkezlerinden biri yapacağı...

Başbakan Davutoğlu, Başkan Topbaş'ı ziyaret etti...

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Topbaş'tan Pendik ve Kadıköy'e Ziyaret

Başkan Kadir Topbaş, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’i ziyaret ederek seçilmelerinden dolayı tebrik etti.

İstanbul'un Dijital Adı: .istanbul

Dünyada internetle ilgili tüm kuralları belirleyen tek kurum olan ICANN, (.istanbul ve .ist) alan adlarının kullanılmasına onay verdi. İmza töreninde konuşan Başkan Topbaş, “Bu başarımız İstanbul’un internet dünyasında söz sahibi olmasına önemli...